Depo Kurutma Blog Kategorileri
Depo Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda süreklemeyi.
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
 • Betonarme yapıların rutubeti ve nemi çektiği bilinirken, özellikle inşaat esnasında bir uzman desteği almak veya profesyonel ekipten hizmet talep etmek, nemden kurtulma konusunda gerçekten iyi bir fır.
 • Modern teknolojik şantiye kurutma cihazların hızla yayıldığı günümüzde artık her alanda pratik ve son derece profesyonel cihazlar üretiliyor. Bu cihazlardan biri şüphesiz ki nem kurutma cihazlarıdır..
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
Depo Kurutma Sayfa Yazıları
 • Nem Alma
  Firma olarak geliştirmiş olduğumuz teknoloji ve size kazandıracağımız kaliteli cihazlar sayesinde, nemden, rutubetten ve olası ihtimal sorunlu hava şartlarından rahatlıkl.
 • Zemin Kurutma
  İleri teknoloji üzerinde söylenecek çok şey olmakla beraber özellikle kullanılan kaliteli cihaz teknolojisi nem ve rutubetten arındırma konusunda insanlara daha büyük ava.
 • Duvar Kurutma
  İnsanlar için gerekli özgüveni yaratmış ve muazzam bir potansiyeli gündemde tutmuş sonuç ve çözümler, gerçekten değerlendirilmesi gereken avantajlar yönünden her zaman di.
 • Rutubet Kurutma
  Kapsadığı teknolojiye destek veren hem de ortaya koyduğu muazzam çalışma anlayışı ile birlikte daha sağlıklı mekân oluşturan bir sistem gelişim sistemi olarak mutlaka öne.
 • Ardiye Kurutma
  Teknoloji yatırımlarıyla farkına hissettirmiş ve net bir şekilde ortaya koymuş olan firmamız en kaliteli cihazların kullanımı ile birlikte siz değerli müşterilere yardımc.
 • Elektrikli Isıtıcı Cihazı
  Elektrikli ısıtıcı cihazı gittikçe yayılan bir sektörün çok özel çalışması, özellikle son yıllarda içerisinde üretilmiş olan kaliteli ısıtıcılar, elektrikle çalışıyor ve .
 • Mazotlu Isıtıcı Cihazı
  Özellikle elektrik tesisatı olmayan yerlerde çözüm oluşturan bacalı ve bacasız mazotlu ısıtıcı cihazı hem ısıtıcı özelliğini taşıyor hem de ortamın kurutulması için mükem.
 • Şantiye Kurutma
  Hem teknolojimiz hem de cihaz kalitesi ile birlikte ortaya koyduğumuz tecrübeli eleman ayrıcalığı, bizden hizmet talep eden şantiye kurutma firmalar için gerçekten müthiş.
 • Bina Kurutma
  Cihazlarımızın göz kamaştırıcı olması hizmet kalitesinin yüksek olması için gerçekten önemli bir performans ortaya koymaktadır ve dikkat çekici bir çalışma anlayışı burad.
 • Şap Kurutma
  Nem ve rutubet ortadan kaldıran çözümleri ile fark yaratan firmamız kendi bünyesinde bulundurduğu kaliteli makine ve cihazlar ile birlikte pek çok farklı konuda size hizm.
Depo Kurutma Yazıları
 • Oda nemi alma kurutma sorunu olan, rutubetli bir ortamda yaşamak, tamamen sağlıksız bir durum olmakla beraber, siz de ve ailenizde, birtakım romatizmalı hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır..
 • Özellikle teslim tarihi belli olan projelerde, bu süre çok önemlidir. İnşaat kurutmanın diğer bir nedeni ise, yeni yapılan bir inşaatın tam olarak kuruması için yaklaşık üç yıl gibi bir zaman zarfını.
 • Bu nem zamanla dışarıya bırakıldığından, parke kabarması, duvar diplerinde boya kabarması gibi problemleri beraberinde getiriyordu. Bu aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerine de yol açmaktaydı..
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
Nem Alıcı Makinesi

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 22-02-2023 / Kategori : Depo Nem Alma Kurutma Cihazları / Konu : 1984 Defa Okundu. /  Konuya 2,9 Puan verildi

Nem Alıcı Makinesi

Yaşanılan ortamdaki nem miktarının doğru seviyede ayarlanması önemli olmakla beraber anca bunu nem alıcı makinesi ile dengeli olarak nem kurutma ile mümkündür.

Hem sağlık açısından hem de ortamda bulunan eşyaların ömrü açısından nem seviyesinin ayarlanması gerekmektedir.

Her ihtiyaca ve her sektöre uygun nem alıcı makinesi bulunmaktadır. Bu noktada sizlerin doğru makineyi tercih etmesi önemlidir. Hangi alanda kullanacağınızı doğru tespit etmelisiniz.

Nem oranının tespit edilmesi sorunlara da buna uygun çözüm getirilmesi demektir. %70 oranında bir nem oranı var ise bu oran küf ve pas oluşması için yeterli bir nem oranıdır.

Nem alıcı cihazı genellikle hava koşullarına bağlı olarak sürekli nemli havaya maruz kalan yerlerde sıkça tercih edilmektedir.

Ayrıca mutfak ve banyo gibi nemin oluşmasını hızlandıracak ortamlarda d kullanımı önerilmektedir.

Yoğun nemli ortamlarda nemin önlenmemesi durumunda daha büyük hasarlar meydana gelebilmektedir.

Evinize ya da iş yerinize küf restorasyonu yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Nemin sadece maddi olarak hasar vermediğini belirtmek isteriz. Sağlık açısından romatizma ve solunum yolları rahatsızlıklarını da tetiklemektedir.

Nem alıcı cihazları yalnızca ev ve iş yerlerdeki nem oranını kurutmada kullanılmamaktadır.

Sağlık sektöründe, müzelerde, inşaat alanında hatta gemilerde bile nem alıcı makinesi kullanılmakta ve sıkça tercih edilmektedir.

Evlerdeki havada bulunan nem oranı yalnızca dışarıdaki havadan kaynaklanan nem oranı değildir.

Evlerde bulunan bitkiler, mutfakta pişirilen yemeklerin buharı, banyodaki sıcak suyun gün içerisinde sıkça kullanımı da evdeki nem oranını etkilemektedir.

Nem oranını daha da fazlalaştıran bu etkenleri ortadan kaldıramayacağınıza göre evlerde pratik şekilde kullanılabilen bir nem alıcı tercih etmelisiniz.

Ekonomik olarak da elektrik tasarrufu sağlayan nem alıcılar sizlerin ortamdaki nemi hissetmemenizi sağlayacaktır.

Ortamdaki havada bulunan nem oranı sizlerin verimliliğini de etkilemektedir.

Sürekli terleme halinde vücudunuz daha fazla su kaybedecektir ve bu durum da sizlerin canlılığınızı düşürecektir. Bu sebepten dolayı özellikle iş yelerinizde nem oranı ölçümü yaptırmalısınız.

Nem oranının fazlalığı işyerlerindeki cihazlar için de oldukça risklidir. Özellikle elektronik aletler, kâğıtlar gibi şerlerindeki bulunan eşyalar için nem oranı tespiti yaptırmalısınız.

Nem alıcı makinesi iş yerinizde nem oranına kesin çözüm sunacaktır. Yüksek sıcaklıklardan ve ortamdaki havasızlıktan dolayı meydana gelebilecek nem oranını nem alıcılar sayesinde istediğiniz seviyede sabit olarak tutabilirsiniz.

Özellikle sanayi sektöründe sıkça kullanılan sanayi tipi nem alıcı makineleri küf ve pas oluşumunu kesin olarak önlemektedir.

Farklı ebatlarda ve farklı boyutlarda üretilen nem alıcılar ister düşük ister yüksek sıcaklıklarda nem oranını sabit tutmaktadır.

Tercih edeceğiniz nem alıcın ne kadar nem toplama kapasitesi olduğunu göz önünde bulundurmalısınız.

Günlük olarak havadaki nemden ne kadarını tutabilir ve yaşadığınız yerdeki ortalama hava sıcaklığına ne kadar hitap edebilir gibi başlıca sorulara cevap alabilmelisiniz.

Bu sayede alacağınız nem alıcının kullanacağınız alanda sorunsuz bir şekilde ortadaki soruna hitap etmesini sağlayabilirsiniz. Her nem alıcı cihazı aynı özelliklere sahip değildir.

Bunun sebebi ise kullanım alanlarının farklı olması ve emilecek nem oranının da farklı olmasından dolayıdır. Firmamız sizlere bu konuda detaylı bilgi vermekte ve sizleri doğru nem alıcı makinesine yönlendirmektedir.

İhtiyacınız olan nem alıcının tespit edilmesi esnasında kullanacağınız ortamdaki hava koşulları da değerlendirilmelidir.

#nemalıcımakinesi #nemalıcımakinası #nemalmacihazı #nemalıcı #kiralıknemalıcımakinesi

Faydalı Bilgiler

Nem Alıcı Makinesi Nem İçin Kesin Çözüm mü?

Nem oranının fazlalığı işyerlerindeki cihazlar için de oldukça risklidir. Özellikle elektronik aletler, kâğıtlar gibi şerlerindeki bulunan eşyalar için nem oranı tespiti yaptırmalısınız. Nem alıcı makinesi iş yerinizde nem oranına kesin çözüm sunacaktır. Yüksek sıcaklıklardan ve ortamdaki havasızlıktan dolayı meydana gelebilecek nem oranını nem alıcılar sayesinde istediğiniz seviyede sabit olarak tutabilirsiniz.

Nem Alıcı Makinesi Her Ortamdaki Nemi Alır mı?

Nem alıcı cihazları yalnızca ev ve iş yerlerdeki nem oranını kurutmada kullanılmamaktadır. Sağlık sektöründe, müzelerde, inşaat alanında hatta gemilerde bile nem alıcı makinesi kullanılmakta ve sıkça tercih edilmektedir. Evlerdeki havada bulunan nem oranı yalnızca dışarıdaki havadan kaynaklanan nem oranı değildir.

Nem İnsan Sağlığına Zarar Verir mi?

Hem sağlık açısından hem de ortamda bulunan eşyaların ömrü açısından nem seviyesinin ayarlanması gerekmektedir. Her ihtiyaca ve her sektöre uygun nem alıcı makinesi bulunmaktadır. Bu noktada sizlerin doğru makineyi tercih etmesi önemlidir. Hangi alanda kullanacağınızı doğru tespit etmelisiniz. Nem oranının tespit edilmesi sorunlara da buna uygun çözüm getirilmesi demektir. %70 oranında bir nem oranı var ise bu oran küf ve pas oluşması için yeterli bir nem oranıdır.

( Toplam Oy : 66 ) ( Oyveren : 23 ) ( ortalama : 72.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Yaşanılan ortamdaki nem miktarının doğru seviyede ayarlanması önemli olmakla beraber anca bunu nem alıcı makinesi ile dengeli olarak nem kurutma ile mümkündür.">
 • nemtek Nem Kurutma