Depo Kurutma Blog Kategorileri
Depo Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda süreklemeyi.
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
 • Betonarme yapıların rutubeti ve nemi çektiği bilinirken, özellikle inşaat esnasında bir uzman desteği almak veya profesyonel ekipten hizmet talep etmek, nemden kurtulma konusunda gerçekten iyi bir fır.
 • Modern teknolojik şantiye kurutma cihazların hızla yayıldığı günümüzde artık her alanda pratik ve son derece profesyonel cihazlar üretiliyor. Bu cihazlardan biri şüphesiz ki nem kurutma cihazlarıdır..
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
Depo Kurutma Sayfa Yazıları
 • Nem Alma
  Firma olarak geliştirmiş olduğumuz teknoloji ve size kazandıracağımız kaliteli cihazlar sayesinde, nemden, rutubetten ve olası ihtimal sorunlu hava şartlarından rahatlıkl.
 • Zemin Kurutma
  İleri teknoloji üzerinde söylenecek çok şey olmakla beraber özellikle kullanılan kaliteli cihaz teknolojisi nem ve rutubetten arındırma konusunda insanlara daha büyük ava.
 • Duvar Kurutma
  İnsanlar için gerekli özgüveni yaratmış ve muazzam bir potansiyeli gündemde tutmuş sonuç ve çözümler, gerçekten değerlendirilmesi gereken avantajlar yönünden her zaman di.
 • Rutubet Kurutma
  Kapsadığı teknolojiye destek veren hem de ortaya koyduğu muazzam çalışma anlayışı ile birlikte daha sağlıklı mekân oluşturan bir sistem gelişim sistemi olarak mutlaka öne.
 • Ardiye Kurutma
  Teknoloji yatırımlarıyla farkına hissettirmiş ve net bir şekilde ortaya koymuş olan firmamız en kaliteli cihazların kullanımı ile birlikte siz değerli müşterilere yardımc.
 • Elektrikli Isıtıcı Cihazı
  Elektrikli ısıtıcı cihazı gittikçe yayılan bir sektörün çok özel çalışması, özellikle son yıllarda içerisinde üretilmiş olan kaliteli ısıtıcılar, elektrikle çalışıyor ve .
 • Mazotlu Isıtıcı Cihazı
  Özellikle elektrik tesisatı olmayan yerlerde çözüm oluşturan bacalı ve bacasız mazotlu ısıtıcı cihazı hem ısıtıcı özelliğini taşıyor hem de ortamın kurutulması için mükem.
 • Şantiye Kurutma
  Hem teknolojimiz hem de cihaz kalitesi ile birlikte ortaya koyduğumuz tecrübeli eleman ayrıcalığı, bizden hizmet talep eden şantiye kurutma firmalar için gerçekten müthiş.
 • Bina Kurutma
  Cihazlarımızın göz kamaştırıcı olması hizmet kalitesinin yüksek olması için gerçekten önemli bir performans ortaya koymaktadır ve dikkat çekici bir çalışma anlayışı burad.
 • Şap Kurutma
  Nem ve rutubet ortadan kaldıran çözümleri ile fark yaratan firmamız kendi bünyesinde bulundurduğu kaliteli makine ve cihazlar ile birlikte pek çok farklı konuda size hizm.
Depo Kurutma Yazıları
 • Oda nemi alma kurutma sorunu olan, rutubetli bir ortamda yaşamak, tamamen sağlıksız bir durum olmakla beraber, siz de ve ailenizde, birtakım romatizmalı hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır..
 • Özellikle teslim tarihi belli olan projelerde, bu süre çok önemlidir. İnşaat kurutmanın diğer bir nedeni ise, yeni yapılan bir inşaatın tam olarak kuruması için yaklaşık üç yıl gibi bir zaman zarfını.
 • Bu nem zamanla dışarıya bırakıldığından, parke kabarması, duvar diplerinde boya kabarması gibi problemleri beraberinde getiriyordu. Bu aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerine de yol açmaktaydı..
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
Küf Alma Cihazı

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 22-02-2023 / Kategori : Depo Nem Alma Kurutma Cihazları / Konu : 3210 Defa Okundu. /  Konuya 3 Puan verildi

Küf Alma Cihazı

Küf alma cihazı olarak da bilinen ve aslında rutubet gideren cihazların çalışma prensibi aslında soğuk havalarda camların buğulanmasından daha farklı bir kurala dayanmaz.

Isıtılmış durumda bulunan odalarımızda var olan su buharı, ortamda dolanırken soğuk bir yüzey olan cama temas eder ve burada hemen yoğunlaşma eğilimine girer.

Bunun sonucu olarak da camdan su sızıntıları aşağıya, duvarlara doğru akar.

Küfü alma cihazı için benzer bir kuraldan hareket ettiklerini söylemek yanıltıcı olmaz.

İçeriğindeki bir vantilatör yardımıyla ortamdaki havayı vakumlayan cihazlar, bu havanın cihazda mevcut bulunan soğuk bir plakla temasını sağlayarak neminin burada yoğunlaşmasını sağlar.

Ardından nispi nem düzeyi düşürülmüş olan havayı yeniden ortama üfler.

Sürekli devam eden döngü sayesinde ortamdaki nem cihaz içerisinde yoğunlaştırılarak bir haznede depolanmış ve böylece rutubet giderilmiş olur.

Rutubetin en belirgin etkisi olan küfü gidermek için bu şekilde küf alıcı cihaz kullanmak son derece yerinde bir seçim olarak karşımıza çıkar.

Çeşitli modelleri bulunan bu cihazları kullanılacak yerin hacmi ile orantılı olarak seçmek ve doğru bir şekilde kullanmak gerekir.

Modern teknolojinin bulduğu çözümlerden birisi olan küf alıcı cihazlar sayesinde ev ve işyerlerinde rutubetin olumsuz ve son derece yıkıcı etkilerinden korunmak mümkün olmaya başlamıştır.

Böylece hem binalar hem de içerisinde yer alan ve çoğu son derece kıymetli hatta antikalardan, pahalı diğer eşyalara varıncaya kadar her türden değerli varlık nem ve küften korunabilmektedir.

Cihaz seçiminde nem alma, yani hava içerisindeki rutubeti yoğunlaştıracak ünitesinin kapasitesine dikkat etmek gerekir.

Ne kadarlık bir hacimde kullanılacağına göre seçim yapmak ve karar vermek en doğru olanıdır.

Küf alma cihazı sayesinde rutubetin en kötü ve en çok göze batan etkilerinden birisi olan küf oluşumunun önüne geçebilmek mümkün olmaktadır.

Aksi halde duvar diplerinde, pencere kenarlarında, daha kötüsü dolap içleri gibi havalandırılması pek de kolay olmayan noktalarda oluşan küfler hem kötü koku yaymakta hem de birçok eşyayı kısa sürede kullanılamaz hale getirmektedir.

Gerek ev tipi kullanım gerekse sanayi tipi diye adlandırılabilecek mekânlarda kullanmak amacıyla tasarlanmış tüm küf alma cihazı modelleri insan sağlığı açısından da son derece önemli ve olumlu katkılar sağlamaktadır.

Rutubetin giderilmesi sayesinde çok daha sağlıklı ortamlar elde edilmekte ve bunun doğal sonucu olarak da insan sağlığına hatırı sayılır bir katkı yapılmış olmaktadır.

Yaşanan tüm mekânlardaki nemin giderilmesi, ısıtma maliyetlerinin düşmesini sağlamakta ve böylece astımdan romatizmaya birçok hastalığın tetikleyicisi olan rutubetin bir başka olumsuz etkisi de uzaklaştırılmış olmaktadır.

Hangi açıdan bakılırsa bakılsın rutubet giderme işlemi son derece yararlı ve gerekli bir uygulama olarak karşımıza çıkar.

Firmamızdan satın alabileceğiniz yada kiralayabileceğiniz uygun fiyatlar ile küf alma cihazını kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Küf Alma Cihazı

#küfalmacihazı #küfalıcı

Faydalı Bilgiler

Küf Alma Cihazını Nereden Bulurum?

Hangi açıdan bakılırsa bakılsın rutubet giderme işlemi son derece yararlı ve gerekli bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Firmamızdan satın alabileceğiniz yada kiralayabileceğiniz uygun fiyatlar ile küf alma cihazını kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Küf Alma Cihazı Etkilimi?

Gerek ev tipi kullanım gerekse sanayi tipi diye adlandırılabilecek mekânlarda kullanmak amacıyla tasarlanmış tüm küf alma cihazı modelleri insan sağlığı açısından da son derece önemli ve olumlu katkılar sağlamaktadır. Rutubetin giderilmesi sayesinde çok daha sağlıklı ortamlar elde edilmekte ve bunun doğal sonucu olarak da insan sağlığına hatırı sayılır bir katkı yapılmış olmaktadır.

Küf Alma Cihazı Rutubet içinde Etkilimi?

Sürekli devam eden döngü sayesinde ortamdaki nem cihaz içerisinde yoğunlaştırılarak bir haznede depolanmış ve böylece rutubet giderilmiş olur. Rutubetin en belirgin etkisi olan küfü gidermek için bu şekilde küf alıcı cihaz kullanmak son derece yerinde bir seçim olarak karşımıza çıkar. Çeşitli modelleri bulunan bu cihazları kullanılacak yerin hacmi ile orantılı olarak seçmek ve doğru bir şekilde kullanmak gerekir.

( Toplam Oy : 80 ) ( Oyveren : 27 ) ( ortalama : 75 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Küf alma cihazı içeriğindeki bir vantilatör yardımıyla ortamdaki havayı vakumlayan cihazlar, bu havanın cihazda mevcut bulunan soğuk bir plakla temasını sağlar.">
 • nemtek Nem Kurutma