Depo Kurutma Sayfa Yazıları
 • Nem Alma
  Firma olarak geliştirmiş olduğumuz teknoloji ve size kazandıracağımız kaliteli cihazlar sayesinde, nemden, rutubetten ve olası ihtimal sorunlu hava şartlarından rahatlıkl.
 • Zemin Kurutma
  İleri teknoloji üzerinde söylenecek çok şey olmakla beraber özellikle kullanılan kaliteli cihaz teknolojisi nem ve rutubetten arındırma konusunda insanlara daha büyük ava.
 • Duvar Kurutma
  İnsanlar için gerekli özgüveni yaratmış ve muazzam bir potansiyeli gündemde tutmuş sonuç ve çözümler, gerçekten değerlendirilmesi gereken avantajlar yönünden her zaman di.
 • Rutubet Kurutma
  Kapsadığı teknolojiye destek veren hem de ortaya koyduğu muazzam çalışma anlayışı ile birlikte daha sağlıklı mekân oluşturan bir sistem gelişim sistemi olarak mutlaka öne.
 • Ardiye Kurutma
  Teknoloji yatırımlarıyla farkına hissettirmiş ve net bir şekilde ortaya koymuş olan firmamız en kaliteli cihazların kullanımı ile birlikte siz değerli müşterilere yardımc.
 • Elektrikli Isıtıcı Cihazı
  Elektrikli ısıtıcı cihazı gittikçe yayılan bir sektörün çok özel çalışması, özellikle son yıllarda içerisinde üretilmiş olan kaliteli ısıtıcılar, elektrikle çalışıyor ve .
 • Mazotlu Isıtıcı Cihazı
  Özellikle elektrik tesisatı olmayan yerlerde çözüm oluşturan bacalı ve bacasız mazotlu ısıtıcı cihazı hem ısıtıcı özelliğini taşıyor hem de ortamın kurutulması için mükem.
 • Şantiye Kurutma
  Hem teknolojimiz hem de cihaz kalitesi ile birlikte ortaya koyduğumuz tecrübeli eleman ayrıcalığı, bizden hizmet talep eden şantiye kurutma firmalar için gerçekten müthiş.
 • Bina Kurutma
  Cihazlarımızın göz kamaştırıcı olması hizmet kalitesinin yüksek olması için gerçekten önemli bir performans ortaya koymaktadır ve dikkat çekici bir çalışma anlayışı burad.
 • Şap Kurutma
  Nem ve rutubet ortadan kaldıran çözümleri ile fark yaratan firmamız kendi bünyesinde bulundurduğu kaliteli makine ve cihazlar ile birlikte pek çok farklı konuda size hizm.
Depo Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda süreklemeyi.
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
 • Betonarme yapıların rutubeti ve nemi çektiği bilinirken, özellikle inşaat esnasında bir uzman desteği almak veya profesyonel ekipten hizmet talep etmek, nemden kurtulma konusunda gerçekten iyi bir fır.
 • Modern teknolojik şantiye kurutma cihazların hızla yayıldığı günümüzde artık her alanda pratik ve son derece profesyonel cihazlar üretiliyor. Bu cihazlardan biri şüphesiz ki nem kurutma cihazlarıdır..
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
Nem Alıcı

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 22-02-2023  / Hit : 3180 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3 Puan verildi

Nem Alıcı

Nem Alıcı

Havanın kalitesi yaşadığımız ortamda büyük önem taşıyor.

Havada nemin az olması ya da aşırı derecede nem bulunması soluduğumuz havanın kalitesini etkiliyor. Hatta hastalıklara da sebebiyet verebiliyor.

Kaliteli bir hava için nem miktarı yüzde 40-yüzde 50 arasında bulunması gerekiyor.

Havanın nemini ise nem alıcı cihazı ile ayarlayarak havanın kalitesini artırıyor.

Açık yerlerde nem miktarını kontrol altında tutmak çok zor iken kapalı yerlerde nem alma cihazı sayesinde su yoğuşması yaşanmadığından nem, rutubet ve küf gibi sorunlar da yaşanmıyor.

Yüksek neme sahip olan bir ortamda yaşanan su buharı mobilyalara, eşyalara zarar veriyor, insan sağlığını olumsuz olarak etkiliyor.

Havadaki nem binanın duvarında, tavanında ve yüzeylerinde terlemeye yol açıyor. Binanın içine işleyerek uzun vadede bina için de zararlı bir hale dönüşüyor.

Yosun ve küflerin oluşmasına da sebep veren buharlaşma yaşanılan yerin kötü kokmasına da sebebiyet verebiliyor.

Bu kötü durum ile karşılaşmak istemeyenler rutubet oluşumuna neden olacak yüksek nemi ortamdan uzaklaştırmak zorundalar.

Bunun için de en pratik yol nem olması muhtemel yerlerde kurutma cihazları kullanarak ortam nemini azaltmaktır.

Gerek yaşanılan ortamın hava kalitesini yükseltmek ve konforlu bir ortam yaratmak, gerek yüksek nemin yol açtığı sağlık sorunlarından etkilenmemek, gerek evin ömrünü kısaltmamak ve eşyaların zarar görmesini engellemek için nem alma cihazı büyük önem taşıyor.

Sadece evimizde değil işyerlerimizde de yüksek nem olasılığı olduğu için cihazların hem ev hem de iş yerine alınması yerinde oluyor.

Bu tür cihazları pahalı bularak evine ya da iş yerine almayanlar küf ve rutubet ile karşılaştıklarında ya da bu yüzden sağlık sorunları yaşadıklarında nem alıcı cihazlara ödeyecekleri paradan çok fazlası ceplerinden çıkıyor.

Cihazı almaya karar verenlerin ise almak istedikleri mekâna uygun cihazların alması yerinde oluyor.

Örneğin 50 metrekarelik bir alan için 9 BTU’luk bir klima nasıl yetersiz geliyor ve yanlış seçim oluyorsa 50 metrekarelik yüksek rutubetli bir alana küçük bir cihaz yerleştirmekte o kadar yanlış bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Bu cihazların verimli ve etkin kullanılması için kullanılacak alana en uygun nem alıcı seçilmesi halinde kaliteli bir hava ve konforlu bir yaşam alanı sizleri bekliyor.

Elektrik ve mazotla çalışan nem alıcı cihazı ortamdaki havayı filtreliyor emiyor ve içeride oluşturmuş olduğu soğuk hava bölmesinde havayı yoğunlaştırıyor. Yoğunlaşan hava ise cihazın su haznesinde toplanıyor.

Nemi alınmış olan hava ise ısıtılıyor ve kuru hava olarak tekrardan ortama gönderiliyor.

Çalışma prensibinden kabaca bahsettiğimiz nem alıcı insanlar için önemli bir cihaz olduğundan bu cihazı temin etmek isteyenler bizimle iletişim kurabilirler.

Firmamızdan Kiralık veya Satılık olarak her bütçeye uygun olan fiyatlar ile rahatça kiralayabilir yada bütçenizi ve nem sorunu çözecek nem alıcı cihazı temin edebilirsiniz.

Nem Alıcı

( Toplam Oy : 65 ) ( Oyveren : 22 ) ( ortalama : 75 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Nem alıcı havadaki nem binanın duvarında, tavanında ve yüzeylerinde terlemeye yol açıyor. Binanın içine işleyerek uzun vadede bina için de zararlı bir hale gelir
 • Nem Alıcı