Depo Kurutma Sayfa Yazıları
 • Nem Alma
  Firma olarak geliştirmiş olduğumuz teknoloji ve size kazandıracağımız kaliteli cihazlar sayesinde, nemden, rutubetten ve olası ihtimal sorunlu hava şartlarından rahatlıkl.
 • Zemin Kurutma
  İleri teknoloji üzerinde söylenecek çok şey olmakla beraber özellikle kullanılan kaliteli cihaz teknolojisi nem ve rutubetten arındırma konusunda insanlara daha büyük ava.
 • Duvar Kurutma
  İnsanlar için gerekli özgüveni yaratmış ve muazzam bir potansiyeli gündemde tutmuş sonuç ve çözümler, gerçekten değerlendirilmesi gereken avantajlar yönünden her zaman di.
 • Rutubet Kurutma
  Kapsadığı teknolojiye destek veren hem de ortaya koyduğu muazzam çalışma anlayışı ile birlikte daha sağlıklı mekân oluşturan bir sistem gelişim sistemi olarak mutlaka öne.
 • Ardiye Kurutma
  Teknoloji yatırımlarıyla farkına hissettirmiş ve net bir şekilde ortaya koymuş olan firmamız en kaliteli cihazların kullanımı ile birlikte siz değerli müşterilere yardımc.
 • Elektrikli Isıtıcı Cihazı
  Elektrikli ısıtıcı cihazı gittikçe yayılan bir sektörün çok özel çalışması, özellikle son yıllarda içerisinde üretilmiş olan kaliteli ısıtıcılar, elektrikle çalışıyor ve .
 • Mazotlu Isıtıcı Cihazı
  Özellikle elektrik tesisatı olmayan yerlerde çözüm oluşturan bacalı ve bacasız mazotlu ısıtıcı cihazı hem ısıtıcı özelliğini taşıyor hem de ortamın kurutulması için mükem.
 • Şantiye Kurutma
  Hem teknolojimiz hem de cihaz kalitesi ile birlikte ortaya koyduğumuz tecrübeli eleman ayrıcalığı, bizden hizmet talep eden şantiye kurutma firmalar için gerçekten müthiş.
 • Bina Kurutma
  Cihazlarımızın göz kamaştırıcı olması hizmet kalitesinin yüksek olması için gerçekten önemli bir performans ortaya koymaktadır ve dikkat çekici bir çalışma anlayışı burad.
 • Şap Kurutma
  Nem ve rutubet ortadan kaldıran çözümleri ile fark yaratan firmamız kendi bünyesinde bulundurduğu kaliteli makine ve cihazlar ile birlikte pek çok farklı konuda size hizm.
Depo Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda süreklemeyi.
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
 • Betonarme yapıların rutubeti ve nemi çektiği bilinirken, özellikle inşaat esnasında bir uzman desteği almak veya profesyonel ekipten hizmet talep etmek, nemden kurtulma konusunda gerçekten iyi bir fır.
 • Modern teknolojik şantiye kurutma cihazların hızla yayıldığı günümüzde artık her alanda pratik ve son derece profesyonel cihazlar üretiliyor. Bu cihazlardan biri şüphesiz ki nem kurutma cihazlarıdır..
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
Bina Nem Alma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 22-02-2023  / Hit : 2658 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3 Puan verildi

Bina Nem Alma

Bina nem alma oturma amacıyla yapılan ya da farklı amaçlarla kullanılan tüm eski ve yeni binalarda nem, küf ve rutubet oluşması gayet normal bir durumdur.

Nem oranı belli bir seviyede olduğu sürece bu nem sıkıntı yaratmaz fakat aşırı nem oluşması bazı sıkıntıları getirmektedir. 

Nem alma cihazı kullanımı bulunan ortamda havanın kaliteli olmasını sağlıyor ve konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

Fakat nem oranı olması gerekenden yüksekse bina nem alma işleminin yapılarak binanın neminin alınması ve buna istinaden nem kurutulması gereklidir.

Binada nem sorunu ilk yapıldığı zamandan beri yaşanıyorsa yalıtımının doğru bir şekilde yapılmadığının ve inşaat halinde iken nem kurutma işleminin yeterince uygulanmadığını söylemek mümkündür.

Türkiye’de inşa edilen binalarda ısı yalıtımı yönetmeliğine göre uyulması gereken bazı standartlar olsa da yeterli denetimler olmadığı için uygulanamıyor.

Bu da binalarda nem oranının olması gerekenden yüksek olmasına sebebiyet veriyor.

Isı yalıtımının yapılmaması, bina yapımında hataların olması, çatı yapımında hataların olması yani çatıda sızıntı olması küf oluşumuna neden oluyor.

Yağmur suyu tahliye borularındaki hatalar da rutubet oluşumuna zemin hazırlıyor.

Bina nem alma cihazları ile binanın nemi alınsa da binanın yapımı esnasında oluşan hataların giderimi gerçekleştirilmeden nem alma kalıcı olarak gerçekleşmiyor.

Bu yüzden profesyonel bir destek alarak neme sebep olan sorunların garantili bir şekilde kökünden çözülmesi yerinde bir işlem olduğundan nem alma sorunu bu sayede kalıcı olarak çözülüyor.

Bina nem alıcı cihazlar kullanılarak binanın nemi yüzde 40 – yüzde 50 seviyelerine düşürüldüğünde ortam kaliteli hale geliyor ve konforlu bir yaşam alanı oluşuyor.

Bina nemi sadece bina inşaatı sırasında yapılan hatalardan değil, yapımdan sonra iklim şartlarından dolayı binada terlemenin oluşması, yağmurun yağması, karların erimesi mutfakta yemek yapılması, banyoda banyo alınması, insanların nefes alıp vermesi ve benzeri birçok etken de binada nem olayını meydana getiriyor.

Havadaki fazla nem, bina nem alma cihazı ile alınmadığı takdirde eşyaların, insanlar ile ortamda bulunan canlıların ve binanın olumsuz yönde etkilenmesine yol açıyor.

Bina nem alma için uygun nem alıcı cihazlar kullanılıyor. Sanayi tipi nem alıcılar endüstriyel alanlarla inşaat kurutmalarında ev tipi nem alıcılar ise evlerde ve ofislerde kullanılıyor.

Nem alma cihazı satın alınırken ev tipi diye hemen almamak eve en uygun nem cihazını almak gerekiyor.

Bir örnek vermek gerekirse 50 metrekarelik bir salona 9 BTU klima alındığında klima o alan için nasıl etkisiz kalıyorsa evdeki ortamlar için de uygun bir nem alıcı almakta fayda bulunuyor.

Bunun için de nem alma cihazı satan firmaların konusunda uzman personelinden bilgi almak ve nem alıcıları bilinçli olarak almak lazım.

Bina nem alma cihazı almak istiyorsanız konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz ve teknik elemanlarımız size gerekli desteği sağlayarak size en uygun nem alıcıyı almanızı sağlayacaktır.

Bina nem alma konusunda uzman desteğine ihtiyacınız varsa binadaki nemin alınarak bina nemini uygun seviyeye garantili bir şekilde getirmek için uzman ekibimiz size bir telefon kadar yakın.

#binanemalma #binanemialma #binanemalmakurutma #binanemalmacihazı


Önceki Sayfa :

« Küf Önlemenin Yolları

Sonraki Sayfa :

Garaj Şap Kurutma »
( Toplam Oy : 69 ) ( Oyveren : 23 ) ( ortalama : 75 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Bina nem alma işlemi oturma amacıyla yapılan ya da farklı amaçlarla kullanılan tüm eski ve yeni binalarda nem, küf ve rutubet oluşmasını önlemek anlamına gelir.
 • Bina Nem Alma