Depo Kurutma Sayfa Yazıları
 • Nem Alma
  Firma olarak geliştirmiş olduğumuz teknoloji ve size kazandıracağımız kaliteli cihazlar sayesinde, nemden, rutubetten ve olası ihtimal sorunlu hava şartlarından rahatlıkl.
 • Zemin Kurutma
  İleri teknoloji üzerinde söylenecek çok şey olmakla beraber özellikle kullanılan kaliteli cihaz teknolojisi nem ve rutubetten arındırma konusunda insanlara daha büyük ava.
 • Duvar Kurutma
  İnsanlar için gerekli özgüveni yaratmış ve muazzam bir potansiyeli gündemde tutmuş sonuç ve çözümler, gerçekten değerlendirilmesi gereken avantajlar yönünden her zaman di.
 • Rutubet Kurutma
  Kapsadığı teknolojiye destek veren hem de ortaya koyduğu muazzam çalışma anlayışı ile birlikte daha sağlıklı mekân oluşturan bir sistem gelişim sistemi olarak mutlaka öne.
 • Ardiye Kurutma
  Teknoloji yatırımlarıyla farkına hissettirmiş ve net bir şekilde ortaya koymuş olan firmamız en kaliteli cihazların kullanımı ile birlikte siz değerli müşterilere yardımc.
 • Elektrikli Isıtıcı Cihazı
  Elektrikli ısıtıcı cihazı gittikçe yayılan bir sektörün çok özel çalışması, özellikle son yıllarda içerisinde üretilmiş olan kaliteli ısıtıcılar, elektrikle çalışıyor ve .
 • Mazotlu Isıtıcı Cihazı
  Özellikle elektrik tesisatı olmayan yerlerde çözüm oluşturan bacalı ve bacasız mazotlu ısıtıcı cihazı hem ısıtıcı özelliğini taşıyor hem de ortamın kurutulması için mükem.
 • Şantiye Kurutma
  Hem teknolojimiz hem de cihaz kalitesi ile birlikte ortaya koyduğumuz tecrübeli eleman ayrıcalığı, bizden hizmet talep eden şantiye kurutma firmalar için gerçekten müthiş.
 • Bina Kurutma
  Cihazlarımızın göz kamaştırıcı olması hizmet kalitesinin yüksek olması için gerçekten önemli bir performans ortaya koymaktadır ve dikkat çekici bir çalışma anlayışı burad.
 • Şap Kurutma
  Nem ve rutubet ortadan kaldıran çözümleri ile fark yaratan firmamız kendi bünyesinde bulundurduğu kaliteli makine ve cihazlar ile birlikte pek çok farklı konuda size hizm.
Depo Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda süreklemeyi.
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
 • Betonarme yapıların rutubeti ve nemi çektiği bilinirken, özellikle inşaat esnasında bir uzman desteği almak veya profesyonel ekipten hizmet talep etmek, nemden kurtulma konusunda gerçekten iyi bir fır.
 • Modern teknolojik şantiye kurutma cihazların hızla yayıldığı günümüzde artık her alanda pratik ve son derece profesyonel cihazlar üretiliyor. Bu cihazlardan biri şüphesiz ki nem kurutma cihazlarıdır..
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
Garaj Şap Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 22-02-2023  / Hit : 1972 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,9 Puan verildi

Garaj Şap Kurutma

Garaj şap kurutma işlemi normal binalarda uygulanan şap kurutma işleminden farksız bir işlemdir.

Ancak garajlarda zeminin pürüzsüz ve düz olması çok daha önemli olduğundan dolayı ve garaj alanlarında güneş ışığından yararlanabilmek mümkün olmadığı için şap kurutma işlemi iki kat önem kazanmaktadır.

Garaj şap kurutma sırasında uygulanacak olan yöntem alanı parsellere ayırarak kurutma yöntemi ve kullanılacak olan cihaz ise şap kurutma cihazı olmalıdır.

Bu yöntem ve cihaz bir araya geldiğinde garajların zeminleri çok daha düz ve pürüzsüz olmakta aynı zamandan ilerleyen dönemlerde nemlenme ve rutubetlenme gibi sorunlar ile karşılaşma ihtimali çok ama çok düşük olmaktadır.

Garaj şap nem kurutma işleminin bu denli önemli olmasının nedenlerinin arasında öncelikle garajların genel anlamda güneş ışığına hasret kalmaları gelmektedir.

Güneş ışığı ile buluşmayan bir yapı nemlenme ve rutubetlenme sorunları ile sık sık karşılaşabileceği gibi aynı zamanda bu durumun ileri bir safhası olan küflenme ve buna bağlı olarak koku sorunu ile de karşı karşıya kalmaktadır.

İşte tüm bu sorunların üstesinden gelebilmek için garajların zeminlerine şap uygulaması yapılmaktadır.

Şap uygulaması garajlarda sadece görsel anlamda düzlük, pürüzsüzlük ya da parlaklık versin diye değil, aynı zamanda nemlenme, rutubetlenme ve küflenme sorunlarının da önüne geçmesi için uygulanmakta olan bir işlemdir.

Garaj alanlarında uygulanacak şap kurutma işlemi sırasında normal binalarda uygulanan kurutma işleminden çok daha çabuk hareket edilmelidir.

Şap atma işleminin tamamlanmasının hemen ardından şap henüz beton ile buluşmuşken ve betonun derinliklerine inmeden kurutma işleminin gerçekleştirilmesi inanılmaz bir zaman kazanımını sağlamaktadır.

Şap betonun derinliklerine indiğinde ise ortamda zaten güneş olmadığı için fazla olan nem beton üzerine iyice yoğunlaşmakta ve kurutma işlemi yapılırken zorlanılmaktadır.

Bu zorlanmadan kasıt ise zaman anlamında bir zorlanma olmaktadır. Normalde çok kısa süre içerisinde tamamlanacak olan kurutma işlemi eğer şap atıldıktan sonra beklenirse tahmin edilen süreden de uzun sürebilmektedir.

Özellikle garaj gibi güneşin yüzünü ve sıcaklığını göstermediği alanlarda şap kurutma cihazı üstün performansı ve hiç durmadan çalışabilme özelliği ile adeta kurtarıcı gibi hayatımıza girmiştir.

Sadece şap üzerinde mevcut olan nemi değil, aynı zamanda ortamda bulunan fazla nemi de ortamdan uzaklaştıran kurutma cihazı her türlü hava ve inşaat koşulunda çalışabilecek şekilde tasarlanmasıyla da ne kadar dayanıklı bir cihaz olduğunu göstermektedir.

Garaj şap kurutma işlemi sırasında kullanılacak olan şap kurutma cihazının kurutulacak olan garaj zeminin büyüklüğüne göre seçilmesi zaman kaybının önüne geçecektir.

Eğer zemin metrajı tahmini olarak bilinmeden cihaz seçimi yapılırsa ve yapılan cihaz seçimi de alanın büyüklüğünü kaldıramaz ise normalde 1 haftada kurutulacak şap 3 – 4 hafta da ancak kurutulabilmekte bu durumda hem zaman kaybına hem de şapın formunu bulamamasına neden olmaktadır.

Bu sebeple şap kurutma cihazı temininiz yaparken mutlak suretle kurutulacak olan garaj alanınızın metraj olarak alanını tahmini de olsa bilmenizde yarar bulunmaktadır.

Firmamız aracılığıyla dilerseniz satın alabileceğiniz dilerseniz kiralayabileceğiniz şap kurutma cihazlarımız adresinize kadar getirilmektedir.

Firmamıza kurutma cihazı talebinizi ulaştırdığınızda alanınızın metraj olarak büyüklüğünü ve adresinizi bizlerle paylaşmanız doğru cihazın en kısa süre içerisinde adresiniz getirilmesini sağlayacak böylece olası vakit kayıplarının da önüne geçilmiş olacaktır.

Adresinize kadar getirilen şap kurutma cihazının kullanımı hakkında her türlü bilgi teknik personellerimiz aracılığıyla tarafınıza aktarılacak ve cihaz kullanıma hazır bir şekilde teslim edilecektir.

Otopark şap kurutma işleminde yılların deneyimine sahip olan firmamız ve teknik personellerimizden gerektiğinde garajın kurutulması işleminde cihazın doğru bir şekilde konumlandırılması hususunda yardım isteyebilirsiniz.

Garaj şap betonu kurutma işlemleriniz sırasında her türlü ekipman ve personel desteğini size sağlamak için hizmetinizde bulunan firmamız şap kurutma işlemlerini sadece garajlarda değil, hastanelerde, kapalı spor salonlarında, alışveriş merkezlerinde ve her türlü yapıda gerçekleştirmekte ve çok başarılı sonuçlar almaktadır.

Garaj şap kurutma işlemi son derece hassas bir iş olmakla birlikte kurutma cihazının şap atılmış zemine doğru bir şekilde yerleştirilmiş olması da önemli olduğundan dolayı, şapın gereğinden çok fazla ısıtılması şapın formunu etkileyeceğinden kurutmanın daha hızlı olacağı düşünülerek kurutma cihazı şap atılmış alana çok fazla yakın konulmamalıdır.

İstenildiği takdirde şap kurutma cihazının konumlandırılması ve kullanılması hususunda personel temini de firmamız aracılığıyla sağlanabilmektedir.

#garajşapkurutma #otoparkşapkurutma #şapkurutma #şapnemkurutma #şapkurutmacihazı


Önceki Sayfa :

« Garaj Şap Kurutma

Sonraki Sayfa :

Küf Önlemenin Yolları »
( Toplam Oy : 61 ) ( Oyveren : 21 ) ( ortalama : 72.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Garaj şap kurutma işlemi normal binalarda uygulanan şap kurutma işleminden farksız bir işlemdir. Ayı işlem Otopark şap kurutma ile aynı olup bir farkı yoktur.
 • Garaj Şap Kurutma