Depo Kurutma Sayfa Yazıları
 • Nem Alma
  Firma olarak geliştirmiş olduğumuz teknoloji ve size kazandıracağımız kaliteli cihazlar sayesinde, nemden, rutubetten ve olası ihtimal sorunlu hava şartlarından rahatlıkl.
 • Zemin Kurutma
  İleri teknoloji üzerinde söylenecek çok şey olmakla beraber özellikle kullanılan kaliteli cihaz teknolojisi nem ve rutubetten arındırma konusunda insanlara daha büyük ava.
 • Duvar Kurutma
  İnsanlar için gerekli özgüveni yaratmış ve muazzam bir potansiyeli gündemde tutmuş sonuç ve çözümler, gerçekten değerlendirilmesi gereken avantajlar yönünden her zaman di.
 • Rutubet Kurutma
  Kapsadığı teknolojiye destek veren hem de ortaya koyduğu muazzam çalışma anlayışı ile birlikte daha sağlıklı mekân oluşturan bir sistem gelişim sistemi olarak mutlaka öne.
 • Ardiye Kurutma
  Teknoloji yatırımlarıyla farkına hissettirmiş ve net bir şekilde ortaya koymuş olan firmamız en kaliteli cihazların kullanımı ile birlikte siz değerli müşterilere yardımc.
 • Elektrikli Isıtıcı Cihazı
  Elektrikli ısıtıcı cihazı gittikçe yayılan bir sektörün çok özel çalışması, özellikle son yıllarda içerisinde üretilmiş olan kaliteli ısıtıcılar, elektrikle çalışıyor ve .
 • Mazotlu Isıtıcı Cihazı
  Özellikle elektrik tesisatı olmayan yerlerde çözüm oluşturan bacalı ve bacasız mazotlu ısıtıcı cihazı hem ısıtıcı özelliğini taşıyor hem de ortamın kurutulması için mükem.
 • Şantiye Kurutma
  Hem teknolojimiz hem de cihaz kalitesi ile birlikte ortaya koyduğumuz tecrübeli eleman ayrıcalığı, bizden hizmet talep eden şantiye kurutma firmalar için gerçekten müthiş.
 • Bina Kurutma
  Cihazlarımızın göz kamaştırıcı olması hizmet kalitesinin yüksek olması için gerçekten önemli bir performans ortaya koymaktadır ve dikkat çekici bir çalışma anlayışı burad.
 • Şap Kurutma
  Nem ve rutubet ortadan kaldıran çözümleri ile fark yaratan firmamız kendi bünyesinde bulundurduğu kaliteli makine ve cihazlar ile birlikte pek çok farklı konuda size hizm.
Depo Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda süreklemeyi.
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
 • Betonarme yapıların rutubeti ve nemi çektiği bilinirken, özellikle inşaat esnasında bir uzman desteği almak veya profesyonel ekipten hizmet talep etmek, nemden kurtulma konusunda gerçekten iyi bir fır.
 • Modern teknolojik şantiye kurutma cihazların hızla yayıldığı günümüzde artık her alanda pratik ve son derece profesyonel cihazlar üretiliyor. Bu cihazlardan biri şüphesiz ki nem kurutma cihazlarıdır..
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
Beton Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 26-02-2023  / Hit : 1492 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3 Puan verildi

Beton Nem Kurutma

Beton nem kurutma işlemi, yeni inşaatlarda mutlaka yapılmalıdır. Bunun üç tane nedeni bulunmaktadır.

Bunun birincisi, parkeye PVC çalışmaları yapılmadan önce şap nemi mutlaka belli bir değerin altında olması gerekmektedir.

Eğer bir şap tam kurumadan zemin kaplama uygulaması yapılır ise, bu malzeme kısa sürede kabaracaktır ve yeniden yapılmak zorunda kalınacaktır.

Aynı zamanda duvar diplerinde rutubet ve küf oluşumları meydana gelecektir. 

Bir şapın doğal yollarla kurumasını beklemek, yazın en iyi şartlarda 2 ya da 3 ay almakta, kışın ise hiç kurumamaktadır.

Teknik inşaat kurutma uygulaması yapılarak, bu kurutma süreci yaklaşık, on on beş gün gibi kısa bir süreye indirilmektedir.

İnşaatın kısa sürede tamamlanması için, beton nemi kurutma aşaması oldukça önem arz etmektedir.

Özellikle teslim tarihi belli olan projelerde, bu süre çok önemlidir.

İnşaat kurutmanın diğer bir nedeni ise, yeni yapılan bir inşaatın tam olarak kuruması için yaklaşık üç yıl gibi bir zaman zarfını gerektirmektedir.

Bu sebeple ıslak bir binanın, ilk üç senesinde ısıtma ve kurutma maliyetleri yüzde üç yüz daha fazla olmaktadır. Teknik kurutma ise, bu enerji maliyetlerini düşürmektedir. 

Beton nem alma kurutma işleminin zorunlu olmasının bir diğer nedeni ise, inşaatın bitiminden sonra, binada ikamet edenlerin, maruz kalacağı aşırı nem, sağlık açısından astım gibi, sağlık problemlerine neden olabilmektedir.

Bunun gibi olumsuz etkenlere maruz kalmamak açısından, binanın kurutma işlemlerinin zamanında, uzman bir firma aracılığı ile cihaz kiralanarak ya da satın alınarak, işlemlerin gerçekleştirilmesi büyük bir önem teşkil etmektedir.

Nem ve rutubet işlerinize engel olmasın. Bizim firmamız ile her şey sizin için daha basit bir hale gelsin.

Biz kurutma ve nem alma firması olarak sizlere, epoksi öncesi, istenilen nem değerine getirerek, epoksinin bir an önce yapılması ve daha uzun ömürlü olması için kurutma hizmeti vermekteyiz.

İşinde uzmanlaşmış beton nemi alma kurutma alanında birçok başarılı işe imza atmış bir firma olarak, ihtiyaçlarınız dâhilinde sizlere yardımcı olmak için çalışmaktayız.

Birçok saygın inşaat firmalarının işlerini itinayla yerine getirmekte ve bunun gibi birçok hizmette de bu sektörde ileri gelen inşaat kurutma hizmetleri firmalarından biri olmuş bulunmaktayız.

Siz de kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, hemen firmamızla iletişime geçebilir, uygun fiyat garantileriyle ve kaliteli hizmet standartlarımızla bizlerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye genelinde inşaat ve yapı kurutmak üzere, üretilmiş olan yerli sanayi tipi nem alıcı cihazlarımızı şantiyelerde kurulumunu gerçekleştirerek, projeleri hızlandırmaktayız.

Islak beton nem kurutma özelliğine sahip bu cihazlarımızla, sizlere istediğiniz ve sonuçlarından memnun kaldığınız bir hizmet garantisi veriyoruz.

Öncelikle, ortamdaki bağıl nemi yani suyu alarak, içinde yoğunlaştırıp, su haline getirip, drenaj borularıyla tahliye edilmektedir.

Beton nem kurutma konusunda ihtiyacınız olan her türlü hizmeti firmamızdan temin etme şansına sahipsiniz.

#betonnemkurutma #betonnemikurutma #betonnemalmakurutma #ıslakbetonnemkurutma

Beton nem kurutma ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için firmamızı arayarak bilgi alabilirisiniz.


Önceki Sayfa :

« Islak Depo Kurutma

Sonraki Sayfa :

Parke Nem Kurutma »
( Toplam Oy : 72 ) ( Oyveren : 24 ) ( ortalama : 75 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • İşinde uzmanlaşmış beton nem kurutma alanında birçok başarılı işe imza atmış bir firma olarak, ihtiyaçlarınız dâhilinde sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz.
 • Beton Nem Kurutma