Depo Kurutma Sayfa Yazıları
 • Nem Alma
  Firma olarak geliştirmiş olduğumuz teknoloji ve size kazandıracağımız kaliteli cihazlar sayesinde, nemden, rutubetten ve olası ihtimal sorunlu hava şartlarından rahatlıkl.
 • Zemin Kurutma
  İleri teknoloji üzerinde söylenecek çok şey olmakla beraber özellikle kullanılan kaliteli cihaz teknolojisi nem ve rutubetten arındırma konusunda insanlara daha büyük ava.
 • Duvar Kurutma
  İnsanlar için gerekli özgüveni yaratmış ve muazzam bir potansiyeli gündemde tutmuş sonuç ve çözümler, gerçekten değerlendirilmesi gereken avantajlar yönünden her zaman di.
 • Rutubet Kurutma
  Kapsadığı teknolojiye destek veren hem de ortaya koyduğu muazzam çalışma anlayışı ile birlikte daha sağlıklı mekân oluşturan bir sistem gelişim sistemi olarak mutlaka öne.
 • Ardiye Kurutma
  Teknoloji yatırımlarıyla farkına hissettirmiş ve net bir şekilde ortaya koymuş olan firmamız en kaliteli cihazların kullanımı ile birlikte siz değerli müşterilere yardımc.
 • Elektrikli Isıtıcı Cihazı
  Elektrikli ısıtıcı cihazı gittikçe yayılan bir sektörün çok özel çalışması, özellikle son yıllarda içerisinde üretilmiş olan kaliteli ısıtıcılar, elektrikle çalışıyor ve .
 • Mazotlu Isıtıcı Cihazı
  Özellikle elektrik tesisatı olmayan yerlerde çözüm oluşturan bacalı ve bacasız mazotlu ısıtıcı cihazı hem ısıtıcı özelliğini taşıyor hem de ortamın kurutulması için mükem.
 • Şantiye Kurutma
  Hem teknolojimiz hem de cihaz kalitesi ile birlikte ortaya koyduğumuz tecrübeli eleman ayrıcalığı, bizden hizmet talep eden şantiye kurutma firmalar için gerçekten müthiş.
 • Bina Kurutma
  Cihazlarımızın göz kamaştırıcı olması hizmet kalitesinin yüksek olması için gerçekten önemli bir performans ortaya koymaktadır ve dikkat çekici bir çalışma anlayışı burad.
 • Şap Kurutma
  Nem ve rutubet ortadan kaldıran çözümleri ile fark yaratan firmamız kendi bünyesinde bulundurduğu kaliteli makine ve cihazlar ile birlikte pek çok farklı konuda size hizm.
Depo Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda süreklemeyi.
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
 • Betonarme yapıların rutubeti ve nemi çektiği bilinirken, özellikle inşaat esnasında bir uzman desteği almak veya profesyonel ekipten hizmet talep etmek, nemden kurtulma konusunda gerçekten iyi bir fır.
 • Modern teknolojik şantiye kurutma cihazların hızla yayıldığı günümüzde artık her alanda pratik ve son derece profesyonel cihazlar üretiliyor. Bu cihazlardan biri şüphesiz ki nem kurutma cihazlarıdır..
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
Otel Odalarında Pis Koku Giderme ve Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 22-02-2023  / Hit : 1333 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,7 Puan verildi

Otel Odalarında Pis Koku Giderme ve Nem Kurutma

Otel Odalarında Pis Koku Giderme ve Nem Kurutma

Bazen tatil için bazen toplantı amacıyla otele gidildiğinde otel odalarında konaklıyoruz ve bu süreçte pis ve rutubetli bir ortam bizleri çok rahatsız edecektir.

Otel 5 yıldızlı bir otel olsa bile yerler sürekli silindiği için ıslak kalmasından dolayı, nemden dolayı, nemin duvarlara işlemesine bağlı olarak oluşan rutubetten dolayı ya da sizden önce oteli kullanan kişilerden kaynaklanan sebeplerle kötü kokabiliyor.

Hatta odayı sizden önce kullanan kişinin mantar ve benzeri rahatsızlığı olabiliyor ya da bulaşıcı bir hastalığı olabiliyor.

Otel odalarında kötü koku giderme için otelin temizlikçileri odayı temizleseler bile koku çıkmayabiliyor.

Hele hele duvara işleyen nemden kaynaklanan rutubet kokularından kurtulmak sorunu kökten çözmediğiniz sürece pek mümkün olmuyor.

Böyle durumlar için oteller, teknolojik temizleme yöntemlerinden faydalanmaya başladılar. Bu yöntemlerin başında ise ozon ve ozonlama geliyor.

Otel odalarında pis koku giderme için kullanılan ozon teknolojisinin yan etkisi olmadığı gibi hijyenik bir ortam sunması ve insan sağlığını ön planda tutması bakımından da tercih edilmesi gereken bir yöntem oluyor.

Mantarları, virüsleri, küfleri, bakterileri ve çeşitli organizmaları öldüren ozon sayesinde hijyenik ortamlar sağlandığı gibi otel odaların en büyük derdi olan sigara kokuları, yere dökülen yiyecek ve içeceklerin yaydığı kokular, otel odalarındaki banyo ile tuvaletlerden kaynaklanan kokular.

Otel Odası için Sadece Ozonlama İşlemi Yeterlimi?

Otel odası mümkün olduğu kadar temiz olmalı ve aynı zamanda temizliği zamanında yapılmalı, özellikle de nem veya rutubet olmaması gereklidir.

Nem ve rutubet olan bir kapalı alan bizi çok rahatsız edecek ve aynı zamanda sağlığımıza zarar verecek duruma dahi geleceğinden belli aralıklarla mutlaka bu odalar bir kurutma cihazı sayesinde mutlaka nem kurutma işlemi yapılması gerekir.

Pis kokular sadece ozonlama uygulaması ile giderilmez, ozonlama belli bir süre için kokuyu alacak fakat nem ve rutubeti önlemeyecektir bunun için mutlaka kurutma işlemi olmak zorundadır.

Nem ile rutubet kaynaklı kokular, merkezi havalandırma ile klimadan kaynaklanan kokular, benzeri sebeplerden kaynaklanan oda kokularını da ozonlama sistemi ile yok etmek mümkün oluyor.

Ozonlama ile eklenen ozon atomu sayesinde oluşturulan ozon gazı, istenmeyen kokuların moleküllerinin birbiri ile olan bağlantıları kesiliyor ve oda temizliğini gerçekleştiriyor.

Ozon Kullanımında İnsan Sağlığına Zarar Verir mi?

Doğal olan ozonun yan etkisi bulunmuyor. Tekrar oksijene dönüşüyor ve kanserojen içermiyor.

Ama yine de ozonlama işlemi olurken yanında fazla kalınmamalı.

3 oksijen atomunun bir araya gelmesi ile oluşan ozon, çok güçlü okside ve dezenfekte  etme özelliği sayesinde dünyanın her tarafında içme suyu amacıyla kullanılan arıtma tesislerinde mikrop öldürücü olarak kullanılıyor.

Pis koku giderme için de kullanılan ozon, sağlık sektöründe de kullanıldığı için güven veriyor.

İnsanın olduğu her yerde güvenle kullanılacak en yeni teknoloji olan ozon teknolojisi sayesinde mucizevi sonuçlar alınıyor.

Herkese uygun çözümler sunan teknoloji sayesinde sağlıklı bir ortam, ekonomik bir şekilde sunuluyor.

Siz de otel odalarında pis koku giderme ve nem kurutma işleminde olumlu sonuçları olan ozon teknolojisinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız.

İşyerinizde, evinizde ya da otelinizde yani bulunduğunuz her yerde temizlik için ozon mucizesini  yaşamak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde hem ozonlama hem kurutma için farklı tür de olan profesyonel cihazlarımızı kiralayabilirsiniz.


Sonraki Sayfa :

Zemin Nem Kurutma »
( Toplam Oy : 48 ) ( Oyveren : 18 ) ( ortalama : 67.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Otel Odalarında Pis Koku Giderme ve Nem Kurutma işlemi mutlaka kapalı ve havasız bir alanda özellikle nem ve rutubetin oluşturduğu bir yapısal bir sorun olur.
 • Otel Odalarında Pis Koku Giderme ve Nem Kurutma